Descripción de la oferta de empleo

Gyártósori munkafolyamatokat lát el. Behelyezi a terméket a beállított présbe. Ügyel, hogy sérülés ne érje a vezetékeket, illetve rézhuzal és semmilyen idegen tárgy ne kerüljön a prés alá. A terméket a szállító szalagra helyezi. Felmerülő technikai problémát azonnal jelzi a műszakvezetőnek. A helyes méretű szigetelő kupakokat ráhúzza a tűzésre. A vezetékeket beilleszti a tekercsbe a megfelelő eszköz segítségével. A ragasztás megkezdése előtt megkérdezi a műszakvezetőt a ragasztás módjáról (egy- vagy kétoldalas), mivel az megrendelésenként változhat. A vezetékek hosszára ügyelve végrehajtja a ragasztást. A terméket a szállító szalagra helyezi. Ellenőrzi, hogy a megrendelésben kért számú állórésznek megfelelően van-e a forrasztógép beállítva. A forrasztógép mellé helyezi a beillesztett vasmagot. Végrehajtja a forrasztást. Ellenőrzi a forrasztásokat. Nem megfelelő forrasztás esetén értesíti a műszakvezetőt. A terméket a szállító szalagra helyezi. Munkáját varrógépen végzi. Ellenőrzi, hogy a rézdrót ne lógjon közel a vasmaghoz. A vasmagot a varrógépbe helyezi, a helyes pozíciót a műszakvezető vagy a minőségellenőr adja meg. Ellenőrzi a varrást, megfelelősség esetén a terméket a szállító szalagra teszi. Nem megfelelő varrás esetén a cérnát lebontja és újra kezdi a varrást. Újabb probléma esetén a termelés vezetőt vagy a műszakvezetőt köteles értesíteni. Vizuálisan, ill. méréssel ellenőrzi a terméket ( vezetők, szigetelők, huzalok,varrás). Hiba esetén a javítást elvégzi vagy átadja a javító műhelynek. A megfelelő terméket a szállítószalagra helyezi.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az EME Kft az egyik vezető vállalat a kézzel készített és automatizált elektromos tekercsek gyártásában. Más información