Descripción de la oferta de empleo

FELADATOK

  • Központi auditori támogatás nyújtása az integrált irányítási rendszerben
  • Belső auditok lebonyolításának támogató ügyvitele
  • Kalibrálólabor támogató kapcsolattartó
  • Folyamat-, módszeroktatások, szabványoktatások igény szerint
  • Menedzsment rendszerekhez kapcsolódó folyamatok felülvizsgálata, megírása, egyeztetése a kapcsolódó részlegekkel
  • Nagyobb projektek támogatása
  • Adatgyűjtés, támogatás vezetőségi átvizsgálás előkészítésében
  • Központi részlegeknek irányítási rendszer szerinti támogatása
  • Részlegen belüli, majd részlegen túlnyúló fejlesztésekre javaslatok

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki végzettség
  • Aktív, magabiztos középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű használata (Excel, PowerPoint, Word)
  • Határozott kiállás, döntésképesség, terhelhetőség, megfelelő társas viselkedés
  • Jó koordinálási és moderálási képesség

AJÁNLATUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • German
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Zollner vállalatcsoportot Manfred Zollner hozta létre, 1965-ben. A vállalatcsoport napjainkig hatalmas méretűvé nőtte ki magát. Mára az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be. A világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik, és több mint öt évtizedes… Más información