Descripción de la oferta de empleo

FELADATOK

  • Minőségügyi reklamációk kezelése napi szinten a vevőkkel a 8D folyamatnak megfelelően
  • Reklamációk rögzítése, kezelése SAP rendszerben
  • Minőségügyi dokumentációk aktualizálása: folyamatábra, ellenőrzési terv, folyamat FMEA
  • Belső folyamatauditálások végrehajtása (VDA 6.3)
  • Zárolt anyagok raktárának folyamatos felügylete - meghatározott készletszint alatt tartása
  • Új projektek bevezetésével kapcsolatos minőségügyi feladatok végrehajtása (APQP, PPAP)
  • Minőségirányítási dokumentumok kezelése (CP, FMEA)
  • Vevői auditok koordinálása minőségügyi szempontból
  • OPL-ek kezelése, nyomonkövetése, együttműködés a PQA, SQA felelősökkel
  • Részvétel a változáskezelési folyamatokban.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítási mérnök / műszaki menedzser/villamosmérnök/ gépészmérnök végzettség előny)
  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (interjún teszteljük!)
  • Német nyelvtudás előny
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási ismeretek: APQP, FMEA, MSA, CP, SPC

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Zollner vállalatcsoportot Manfred Zollner hozta létre, 1965-ben. A vállalatcsoport napjainkig hatalmas méretűvé nőtte ki magát. Mára az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be. A világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik, és több mint öt évtizedes… Más información