Descripción de la oferta de empleo

FELADATOK

  • Az adott részleg minőségirányítási megbízottjainak irányítása
  • Elektronikai termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése, folyamatok kialakítása
  • Határidők és akciólisták felügyelete; auditokon való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 2-3  éves szakmai gyakorlat
  • Minőségügyi eszközök ismerete (FAI, CP, FMEA, SPC, 8D report, 5why, Ishikawa)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, rendszer szerinti gondolkodásmód; vezetői kompetencia
  • Szabványismeret: ISO9001
  • Gyártási felügyeleti control tapasztalat

ELŐNY

  • Szabványismeret: ISO 22163
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

AJÁNLATUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
More than 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Zollner vállalatcsoportot Manfred Zollner hozta létre, 1965-ben. A vállalatcsoport napjainkig hatalmas méretűvé nőtte ki magát. Mára az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be. A világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik, és több mint öt évtizedes… Más información