Descripción de la oferta de empleo

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

FŐBB FELADATOK:

  • A termelőüzemben lévő fröccsöntő berendezések, kiegészítő gépegységek és egyéb berendezések karbantartása, javítása, felújítása, üzemképes állapotának biztosítása
  • Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása mechanikus javítási feladatok végrehajtásával
  • A termelőüzem területén karbantartási feladatok ellátása
  • Épülettel kapcsolatos karbantartási munkák elvégzése
  • Megelőző karbantartás végrehajtása
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelőüzem munkatársaival, a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Műanyag fröccsöntő üzemben szerzett tapasztalat
  • Engel berendezések ismerete
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A PRO-MOULDING KFT egy osztrák tulajdonos által 2016-ban újjáalakított vállalat. A cégcsoporthoz tartozó POLYTECH INDUSTRIE KFT.-vel közösen együttes erővel képviseli az osztrák ipari kultúra minőségét a magyar műanyagfeldolgozás területén. A PRO-MOULDING KFT. az anyavállalat erős szakmai hátterét felhasználva a gyors termelést, hatékony gyártási folyamatot és megbízhatóságot jelent. Cégünk… Más información