Descripción de la oferta de empleo

Korkeatasoinen, kansainvälisesti hyvin tunnettu ja vaativan asiakaskunnan omaava monipuolinen majoituskohde Kakslauttanen Arctic Resort Oy Lapissa etsii palvelukseensa talonmiestä/huoltotyöntekijää, jolla on sähköasentajan koulutus, kiinteistöalan koulutus, vankka työkokemus sekä traktorinajotaito.

Tulet työskentelemään kansainvälisessä ympäristössä ja lupaamme monipuolisen ja haastavan työnkuvan sekä ainutlaatuisen ympäristön työskennellä. Resortin alueella on yhteensä 203 kelomökkiä ja lasi-iglua, useita ravintoloita, vastaanottorakennuksia, aktiviteettialueita, taidegalleria sekä matkamuistomyymälä.

Palkkaus kokemuksen ja sopimuksen mukaan. Asunto järjestyy tarvittaessa.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Finnish
  • Fluent
Required skills:
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Kakslauttanen Arctic Resort is one of Finland's best-known and most talked about travel destinations. This family business, founded in 1974, is located in Saariselkä, Lapland. Kakslauttanen hosts around 60,000 visitors each year, the majority of them from abroad. The guests include several high-profile visitors, media and international filming crews. Among others, Kakslauttanen has served as the… Más información