Descripción de la oferta de empleo

Feladatok

-Mérések, vizsgálatok végzése, koordinálása, műszaki dokumentációk, mérőprogramok, vizsgálati eljárások készítése.

-Mérési eredmények dokumentálása, archiválás

-Mérőeszközök, berendezések kezelése, karbantartása

-Társterületek méréstechnikai támogatása

- Laboratóriumi folyamatok optimalizálásra irányuló projektek menedzselése

Elvárások

-Felsőfokú műszaki végzettség

-Magabiztos 3D mérőgép programozási gyakorlat

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-Rajzolvasási készség (termékrajzok)

-Szabványok ismerete (MSZ17025)

-Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

- felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

- stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép

- rugalmas munkarend

- fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Continental technológiai vállalat korábbi Powertrain divíziója 2019. október 1-től a Vitesco Technologies név alatt folytatja tevékenységét.A Transmission üzletág komplex elektronikai és aktuátor modulok fejlesztését és gyártását végzi világszinten. A termékek segítségével a hagyományos átvitel automatizálható és robotizálható, mellyel a Continental úttörő ebben a piaci… Más información