Descripción de la oferta de empleo

Kecskeméti székhelyű, tevékenységét országosan folytató, ipari berendezések forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk Logisztikai adminisztrátor munkatársat.

Elvárások:

  • Külkereskedelmi/Logisztikai területen szerzett, minimum középfokú végzettség,
  • Irodai szoftverek (MS Word, Office, Outlook stb.) ismerete,
  • Angol nyelv ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány előny,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Feladatok:

  • Irodarend betartása, betartatása, szűkség esetén módosítása,
  • Iktatás, dokumentum-rend fenntartása,
  • Kft üzemeltetési feladatinak ellátása, folyamatos működés biztosítása,
  • Kft termék forgalmazásához szükséges Logisztikai feladatok ellátása,
  • Kereskedelmi beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Értékesítés számára kiállításokon, konferenciákon való részvétel,
  • Értékesítés számára katalógusok, szórólapok, egyéb prezentációs anyagok fordítása, összeállítása.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezési rendszer,
  • Hosszútávú, fejlődési lehetőséget kínáló feladatkör,
  • Fiatalos munkahelyi csapat,
  • Modern, kulturált munkakörnyezet.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información