Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk SMT javító munkatársat nagykőrösi munkavégzésre.

Elvárások:

  • Minimum középfokú technikusi, elektrotechnikusi végzettség
  • 2 műszak vállalása

Feladatok:

  • Analizálja és megjavítja a termelés során keletkező hibás egységeket, betartatja a rájuk vonatkozó előírásokat és szabályokat
  • A hibákkal kapcsolatos visszajelzéseket ad a termelési dolgozók számára.
  • Jelentéseket készít a hibás egységekről.
  • Javaslatokat tesz az ismétlődő hibák megszüntetésével kapcsolatban.
  • Műszak váltáskor maradéktalanul átadja a szükséges információkat a következő műszaknak.
  • Betartja a környezetvédelmi előírásokat, utasításokat, szelektív hulladékgyűjtésre vonatkozó előírásokat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, illetve csapat
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información