Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk SMT gépkezelő munkatársat nagykőrösi munkavégzésre.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • 3 műszak vállalása
  • Alap angol nyelvtudás

Feladatok:

  • A felettes által kiadott feladatok, valamint a vonatkozó munkautasítások, műveleti utasítások maradéktalan és normaidőn belüli végrehajtása
  • A gyártási terv megfelelő minőségben és időben történő végrehajtása
  • A gépek folyamatos ellátása megfelelő alapanyaggal a rá bízott eszközök segítségével
  • Gépek, berendezések és folyamatok periodikus ellenőrzése a minőségirányítási rendszer követelményei alapján
  • Az integrált irányítási rendszer által előírt feladatok, követelmények maradéktalan betartása
  • A biztonsági előírások (munkavédelem, vagyon és tűzvédelem) betartása, az előírt egyéni védőeszközök használata. Ha nem megfelelő egyéni védőeszközt, vagy balesti veszélyforrást talál, akkor azt maradéktalanul jelezni kell a felettesének
  • Környezetvédelmi előírások, utasítások, szelektív hulladékgyűjtés betartása

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, illetve csapat
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información