Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk Back-end műszakvezető munkatársat nagykőrösi munkavégzésre.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszak- vagy csoportvezetői tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Feladatok:

  • Végrehajtja maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat, valamint a vonatkozó munkautasításokat, műveleti utasításokat
  • Felügyeli az operátorok munkáját, betartatja a rájuk vonatkozó előírásokat és szabályokat
  • Termék vizsgálatokat végez a vonatkozó utasítások szerint
  • Termelési jelentéseket készít a kimenetekről és a termelés közbeni hibákról
  • Műszak váltáskor maradéktalanul átadja a szükséges információkat a következő műszaknak.
  • Modell váltáskor maradéktalanul végrehajtja a vonatkozó előírásokat.
  • Betartja a környezetvédelmi előírásokat, utasításokat, szelektív hulladékgyűjtésre vonatkozó előírásokat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, illetve csapat
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información