Descripción de la oferta de empleo

Minőségirányítási műszakvezető

(folyamatos, több műszakos munkavégzés)

Helyszín: Komárom, Ipari Park

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk pedig 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdi meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét.

Feladatok:

  • A vizsgálatokhoz szükséges erőforrások biztosítása
  • A vizsgálati ütemtervek tartása
  • Alapanyag-, félkész és késztermék-ellenőrzések elvégzése és azok dokumentálása
  • Roncsolásos, roncsolásmentes és kémiai vizsgálatok elvégzése munkautasítás alapján
  • Nem megfelelő termékek, zárolások felügyelete a gyártásban
  • Beosztottak munkájának az irányítása, a munkavédelmi utasítások betartatása
  • Minőségügyi mérnökök munkájának támogatása, napi riport készítése
  • Műszakváltás során a feladatok átadása

Elvárások:

  • Legalább három év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Számítógép, MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Döntésképesség, önálló és minőségtudatos munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • A legújabb elektromos autókba szánt akkumulátor-gyártási technológia megismerésének lehetősége
  • Lehetőség cégünk működését mélyrehatóan megismerni
  • Piaci átlag feletti fizetési csomag, melyben bónusz és cafeteria is szerepet kap
  • Alulról szerveződő, újításokra nyitott szervezeti kultúra

Készen állsz egy új kihívásra? Jelentkezz most magyar CV feltöltésével!

Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

SK Battery Hungary is being built on a 430,000 square-meter plant in Komárom, a city spreading in Komárom-Esztergom county about 110 km northwest of Budapest. We plan to start production in early 2020, and ultimately expect to supply 7.5 GWh of cells annually, enough to serve 250,000 cars. The lithium batteries to be produced in our new plant will be third-generation EV batteries, which give an… Más información