Descripción de la oferta de empleo

UTILITY MÉRNÖK/Villamosmérnök

Helyszín: Komáromi Ipari Park

Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez.

Az SKBH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója. EV-akkumulátorgyárunk Komáromi Ipari Parkban működik.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre ugyanúgy szükségünk van, mint gyári munkaerőre, hogy együtt építsük tovább az SK Group több mint harmincéves sikerét. Létesítményüzemeltetési csapatunkba keresünk mérnök munkatársat.

Feladatok

  • A gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk elkészítése (fűtési/hűtési rendszerek; épületvillamosság; tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
  • Kapcsolattartás  valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen villamossági, víz/gáz/szennyvíz/IT hálózati  rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén
  • Felügyeli a beosztott technikusok, karbantartók tevékenységét. Koordinálja a szükséges épületgépészeti karbantartási terveket.
  • Együttműködés a hatóságokkal, a vonatkozó dokumentáció nyilvántartása, a rendszeres hivatalos nyilatkozatokhoz szükséges vállalati adatok elkészítése, a nyilatkozatok összehangolása
  • A berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
  • A módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése
  • A gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése

Elvárások

  • villamosmérnöki diploma
  • min. 3-5 éves tapasztalat létesítmények fenntartása, üzemeltetése területén (hűtés/fűtés, villamossági rendszerek, tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
  • kapcsolattartási/hivatalos eljárások lefolytatásában szerzett adminisztrációs, műszaki írányúltságú szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
  • Nyitott vállalati kultúra, ahol bármilyen ötlet valóra válhat
  • Aktív részvétel egy zöldmezős beruházás folyamatainak elindításában

Készen állsz egy új kihívásra? Jelentkezz most ANGOL és MAGYAR CV feltöltésével!

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

SK Battery Hungary is being built on a 430,000 square-meter plant in Komárom, a city spreading in Komárom-Esztergom county about 110 km northwest of Budapest. We plan to start production in early 2020, and ultimately expect to supply 7.5 GWh of cells annually, enough to serve 250,000 cars. The lithium batteries to be produced in our new plant will be third-generation EV batteries, which give an… Más información