Descripción de la oferta de empleo

ELHIVATOTT VAGY? ITT MEGBECSÜLNEK! COLOPLAST!

Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő és kiemelkedő juttatási csomagot kínáló, emberközpontú, kelet-magyarországi dán multinacionális vállalathoz! A dán Coloplast gyógyászati segédeszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, s a világ kórházainak és egészségügyi intézményeinek vezető beszállítója. Vállalatunk Dániában, USA-ban, Kínában, Franciaországban és Magyarországon gyárat, további 52 országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltet.

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett Karbantartó technikus munkakörrel.

Feladatok:

• összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása,

• termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése,

• gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,

• egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése.

Amit nyújtunk:

• korszerű termelőberendezések és folyamatok,

• teljes alkatrész- és szerszámellátottság,

• szakmai továbbképzések elektronika, pneumatika területén,

• szakmai fejlődési lehetőség,

• munkavállaló-központú vállalati kultúra,

• igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,

• higiénikus és tiszta munkakörnyezet,

• támogató munkahelyi légkör,

• versenyképes bérezés,

• széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, emelt összegű Cafetéria),

• ingyenes buszjárat közel 100 településről.

Elvárások:

• középfokú műszaki vagy villanyszerelői végzettség,

• ismeretek az alábbi műszaki területek valamelyikén (rajz olvasás, alkatrész ismeret):

 o elektronika, elektrotechnika,

 o pneumatika, elektro-pneumatika ,

 o finommechanika, gépészeti ismeretek,

• 3 és 4 műszakos munkarend vállalása

• számítástechnikai ismeretek,

• jó problémamegoldó készség,

• nyitottság új technológia megismerésére,

• felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

• releváns, gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat.

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette az érdeklődését, kérjük, töltse fel jelentkezését a www.coloplast.hu oldalon található karrieroldalunka, és válassza a Karbantartó technikus pozíciót.

Bővebb információért keresse fel weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen!

Ha kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban, keresse Dankó Csaba HR Partnert (hucsada@coloplast.com).

Várjuk jelentkezését!

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat kínál, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémával élők mindennapjait.A dán központú Coloplast A/S leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. nyírbátori telephelye 2007 őszén került átadásra. Új gyártócsarnokok építésével, 2015-ben és 2018-ban is tovább bővült a gyártókapacitás. Nyírbátori gyárunkban döntően kontinencia- és… Más información