Descripción de la oferta de empleo

A Coloplast nyírbátori gyárán belül a raktár a legnagyobb létszámú kiszolgáló szervezet. Az anyagáramlási folyamatok itt kezdődnek és itt érnek véget, szorosan együttműködünk az összes  termelést kiszolgáló szervezettel.

Főbb feladatok

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése, nyomonkövetése,
  • szabadság és túlóra tervezése a Warehouse Manager-rel,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény-fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a  Warehouse Manager részére.

Amit elvárunk

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, és vezetői tapasztalat,
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Amit nyújtunk

  • vezetői képzések,
  • angol nyelvoktatás,
  • folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon.

Jelentkezésedet 2019. november 30-ig várjuk.

Ha kérdésed van a pozícióval kapcsolatban, fordulj Veress Fruzsina HR Partnerhez (hufruv@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat kínál, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémával élők mindennapjait.A dán központú Coloplast A/S leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. nyírbátori telephelye 2007 őszén került átadásra. Új gyártócsarnokok építésével, 2015-ben és 2018-ban is tovább bővült a gyártókapacitás. Nyírbátori gyárunkban döntően kontinencia- és… Más información