Descripción de la oferta de empleo

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Industries üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Győr

Milyen feladatok várnak rád?

· A szervizelést és üzembe helyezést végző kollégák munkájának támogatása

· Egyszerűbb szerviz / terméktámogatási feladatok ellátása

· Tervezési dokumentációk, műszaki rajzok és leírások kezelése

· Adminisztratív és logisztikai feladatok

· Kapcsolattartás és együttműködés a többi műszaki osztállyal

Mi különböztet meg másoktól?

· Magabiztos MS Office ismerete

· Német és/ vagy angol nyelvtudás

· Villamosmérnöki szakon végzett tanulmányok

· Precizitás

· Terhelhetőség

Mit érdemes még tudnod?

• Szakmai német és/vagy angol nyelvtudás előny

• Alapvető automatizálási ismeretek szintén előnyt jelenthet

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Keeping the world moving forward We create technologies that take society further. How? Through electrification, digitalization and automation. We’re changing the cities you live in, the places you work, the energy that powers your home, and the way the products you love are manufactured. We’re making a difference to the world we live in every day. We’ve reduced congestion in… Más información