Descripción de la oferta de empleo

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat

Milyen feladatok várnak rád?

• A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, S7 300/400 PLC programozói feladatok ellátásával

• Megelőző és javító karbantartási tevékenységek                           (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavarelhárítás, helyreállítás)

• Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása

• A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel

• A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása,

• A munkavégzés többműszakos munkarendben zajlik.

Mi különböztet meg másoktól?

• Szakirányú középfokú végzettség,

• Legalább 2 év szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében

• A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete

• Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

• MS Office alkalmazások ismerete

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

• Erősáramú végzettség (0-1 kV AC)

• Hajtásrendszerek ismerete (frekvenciaváltók)

• Egyéb informatikai ismeretek (Switch, Szkriptek)

• Elektronikai ismeretek (gyengeáram, mikroelektronika)

• Ipari Buszrendszerek (ProfiNet, ProfiBus) ismerete

• S7 300/400 ismeretek

• Német nyelvtudás

Miért a Siemens?

 Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez: https://assets.new.siemens.com/siemens/assets/public.1562754773.8486ee3e-7498-4618-aece-826d91fcf198.poziciokra-valo-jelentkezes-menete.pdf

Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Keeping the world moving forward We create technologies that take society further. How? Through electrification, digitalization and automation. We’re changing the cities you live in, the places you work, the energy that powers your home, and the way the products you love are manufactured. We’re making a difference to the world we live in every day. We’ve reduced congestion in… Más información