Descripción de la oferta de empleo

A világ egyik vezető technológiai vállalata, a Siemens 1887, az első villamos vonal megépítése óta vezető szerepet tölt be hazánk modernizációjában. A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti üzeme, a világ vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamos energia termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

A legkorszerűbb gáz- és gőzturbina komponensek beszállítójaként öt kontinens energiaellátásához járulunk hozzá. Gyártóegységünk a növekvő megrendelés-állomány, illetve a portfólió bővítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakemberekkel bővíti csapatát.

Mik lesznek a feladataim?

  • Projektek vezetése

  • Új termékekhez (NPI) kapcsolódó kvalifikációk vezetése

  • Új technológiákhoz (NTI) kapcsolódó kvalifikációk vezetése

  • Műszaki rajzok értelmezése

  • Kvalifikációs csomagok összeállítása a mérnökségi és rajzi követelményeknek megfelelve

  • Összekötni a mérnökség-gyártás-technológia szervezeteket a közöttük lévő csapatmunkát koordinálni

  • Új termékekhez kapcsolódó elő- és végleges kalkulációk előkészítése

  • A meglévő termékek aktuális kvalifikációinak kezelése

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Gépészmérnöki végzettség (BsC; MsC)

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás

  • Precíz munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Terhelhetőség

  • Felhasználói szintű PC ismeret

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Forgácsolási környezetben szerzett tapasztalat

  • SAP, Microsoft Project ismerete

  • Projektvezetői tapasztalat

  • CAD rendszerek ismerete

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Keeping the world moving forward We create technologies that take society further. How? Through electrification, digitalization and automation. We’re changing the cities you live in, the places you work, the energy that powers your home, and the way the products you love are manufactured. We’re making a difference to the world we live in every day. We’ve reduced congestion in… Más información