Descripción de la oferta de empleo

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távra szóló munkahely

Feladataid közé tartozik majd:

  • Gyengeáramú termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • NYÁK tervezés
  • Prototípus élesztése, hangolása
  • A dokumentáció elkészítése

Veled szemben támasztott elvárásaink:

  • Áramkör tervező (PCB) és szimulációs szoftver ismerete
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat - alapos elektronikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzési készség
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Csapatban való együttműködés

Előnyödre válhat:

  • SMD alkatrészek forrasztásában szerzett tapasztalat
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldésével a karrier@csihakft.hu e-mail címre

Kapcsolattartó: Pajer-Józsa Rita (Munkaügyi szakértő), karrier@csihakft.hu, 0630/908-3024

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Csaknem 10 éve tevékenykedünk a mérnöki elektronika területén, egyedi megoldásokat kínálva üzleti partnereink számára. Speciális szakértelmünk és termékfejlesztési tapasztalatunk lehetővé teszi, hogy a szoftveres és a hardveres kihívásokra egyaránt tudjunk költséghatékonyan, mégis kimagasló színvonalon –a mai technológiai trendek elvárásait szem előtt tartva- reagálni. Komplex… Más información