Descripción de la oferta de empleo

Cégünk egy, az elektronikai és szoftverfejlesztő szegmens meghatározó és dinamikusan fejlődő cége a régióban, mely olyan szakembert keres Senior PHP Webfejlesztő pozícióra, akinek motivációt jelent innovatív projektekben való aktív közreműködés, komplex megoldások kidolgozása és a magas színvonalú szakmai környezet.

A cég profilja egyedi mérnöki megoldások, tervezési és kivitelezési feladatok megvalósítása elektronikai, és szoftverfejlesztési területeken (PC-s alkalmazásokkal, WEB-es szolgáltatásokkal). A megrendelőink specifikus termék- és rendszerigényeit igyekszünk minél magasabb szinten kiszolgálni, ebből adódóan a projektek, rendkívül változatosak és sok szakmai kihívást tartogatnak.

Amit kínálunk:

Lehetőséget a szakmai fejlődésre

Versenyképes fizetést

Kihívásokkal teli, változatos projekteket

Változatos feladatokat

Korszerű technológiák alkalmazását

Csoportos tréningeket, mentorprogramokat, lehetőséget a tanulásra

Feladataid közé tartozik majd:

Több saját, párhuzamosan futó projektben való aktív közreműködés (B2B területen: nagyvállalati és kkv szektor)

Frontend és/vagy Backend oldalon, PHP és JavaScript használatával való fejlesztés

Amit elvárunk tőled:

Erős JavaScript ismeret, legalább egy front-end framework készségszintű ismerete

Erős PHP ismeret, REST API fejlesztési tapasztalattal

Általános fejlesztési ismeretek: Adatbázis tervezés, ORM használat, magas minőségű kód írása, verziókezelési tapasztalatok (Git előny)

Továbbá Vue.js, Laravel, Eloquent, MySQL ismerete vagy gyors elsajátítása

Nyitottság az újdonságokra

Angol nyelvismeret (szakmai anyagok megértése és alkalmazása -alapfok / társalgási szint)

Csapatban való együttműködés

Előnyödre válhat:

GraphQl ismerete

Bootstrap ismerete

Docker ismerete

Node.js (npm) alapok

ASP.NET alapok

SCRUM ismerete

Mobilfejlesztő ismeretek (Cross Platform, React)

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldésével a karrier@csihakft.hu e-mail címre

Kapcsolattartó: Pajer-Józsa Rita (Munkaügyi szakértő), karrier@csihakft.hu, 0670/776-1048

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fair
  • Hungarian
  • Good
Required skills:
JavaScript, MySQL, PHP
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Csaknem 10 éve tevékenykedünk a mérnöki elektronika területén, egyedi megoldásokat kínálva üzleti partnereink számára. Speciális szakértelmünk és termékfejlesztési tapasztalatunk lehetővé teszi, hogy a szoftveres és a hardveres kihívásokra egyaránt tudjunk költséghatékonyan, mégis kimagasló színvonalon –a mai technológiai trendek elvárásait szem előtt tartva- reagálni. Komplex… Más información