Descripción de la oferta de empleo

Cégünk egy, az elektronikai és szoftverfejlesztő szegmens meghatározó és dinamikusan fejlődő cége a régióban, mely webes technológiákban jártas olyan szakembert keres Mobilfejlesztő pozícióra, akinek motivációt jelent innovatív projektekben való aktív közreműködés, komplex megoldások kidolgozása és a magas színvonalú szakmai környezet.

A cég profilja egyedi mérnöki megoldások, tervezési és kivitelezési feladatok megvalósítása elektronikai, és szoftverfejlesztési területeken (PC-s alkalmazásokkal, WEB-es szolgáltatásokkal). A megrendelőink specifikus termék- és rendszerigényeit igyekszünk minél magasabb szinten kiszolgálni, ebből adódóan a projektek, rendkívül változatosak és sok szakmai kihívást tartogatnak.

Amit kínálunk:

Lehetőséget a szakmai fejlődésre

Versenyképes fizetést

Kihívásokkal teli, változatos projekteket

Változatos feladatokat

Korszerű technológiák alkalmazását

Csoportos tréningeket, mentorprogramokat, lehetőséget a tanulásra

Feladataid közé tartozik majd:

Több saját, párhuzamosan futó projektben való aktív közreműködés (B2B területen: nagyvállalati és kkv szektor)

Mobilalkalmazások tervezése, fejlesztése, publikálása, menedzselése

Projektfüggetlen mobil phramework kialakítása létező technológiák segítségével

Amit elvárunk Tőled:

Webes technológiákon alapuló cross-platform mobilfejlesztésben való jártasság

Javascript, HTML, CSS ismerete

Mobil UI/UX ismeret

App Store-on és Google Playen keresztüli alkalmazás-publikálásban szerzett tapasztalat

Nyitottság az újdonságokra

Angol nyelvismeret (szakmai anyagok megértése és alkalmazása -alapfok / társalgási szint)

Csapatban való együttműködés

Előnyödre válhat:

Vue.js, Apache Cordova ismerete

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldésével a karrier@csihakft.hu e-mail címre

Kapcsolattartó: Pajer-Józsa Rita (Munkaügyi szakértő), karrier@csihakft.hu, 0630/908-3024

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fair
  • Hungarian
  • Good
Required skills:
CSS, use markup languages, JavaScript
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Csaknem 10 éve tevékenykedünk a mérnöki elektronika területén, egyedi megoldásokat kínálva üzleti partnereink számára. Speciális szakértelmünk és termékfejlesztési tapasztalatunk lehetővé teszi, hogy a szoftveres és a hardveres kihívásokra egyaránt tudjunk költséghatékonyan, mégis kimagasló színvonalon –a mai technológiai trendek elvárásait szem előtt tartva- reagálni. Komplex… Más información