Descripción de la oferta de empleo

Amerikai háttérrel rendelkező autóipari LED világítótesteket gyártó partnercégünkhöz keresünk Project Manager munkatársat. A cég komplex és innovatív termékmegoldásokat kínál az autóipar számára. A sikeres pályázó részt vehet egy vidám, pörgős csapat munkájában, amelynek a bizalom és az összetartás az alapja.

Feladatok:

  • új termékek bevezetésére irányuló projektek irányítása;
  • NPI folyamatok - termék és folyamat oldalról történő támogatása;
  • projektekkel kapcsolatos határidők, költségek tervezése és nyomon követése;
  • együttműködés a termékfejlesztéssel a projekt kezdeti szakaszában;
  • prototípus és mintagyártások leszervezése és lebonyolítása;
  • vevői követelményeknek való megfelelés biztosítása;
  • termék validációs tesztek lekövetése;
  • a vevői PPAP jóváhagyáshoz szükséges feladatok koordinálása.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • elvárt gyakorlati idő: min. 3-5 év;
  • gyártó és/vagy fejlesztő mérnöki tapasztalat;
  • autóipari NPI illetve project manager tapasztalatok;
  • autóipari minőségügyi szabványok ismerete (min. IATF 16949);
  • vezetői készségek, jó kommunikációs képesség.

Amit a cég kínál:

  • innovatív, motivált, családias, fiatalos csapat;
  • karrierlehetőség, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budaörs

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Más información