Descripción de la oferta de empleo

Szívesen dolgoznál menő belvárosi környezetben?

Rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel, illetve végrehajtói szakvizsgával?

Szeretnél egy fiatalos csapat részese lenni?

Akkor Téged keresünk!

Dinamikusan fejlődő, végrehajtási tevékenységekkel foglalkozó iroda keresi új végrehajtó-helyettes kollégáját!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Belvárosi munkakörnyezet

A Corvin-negyedtől pár lépésre található, parkolás és infrastruktúra szempontjából is kiváló az iroda elhelyezkedése.

Szuper csapat

Családias csapatunkban, fiatal kollégáinkkal biztosan könnyebben fog menni a mindennapi munka.

Kiemelkedő fizetés

Jelentkezz hozzánk,ha számodra is fontos, hogy munkádhoz megfelelően kapd a kereseted és megbecsüljék a munkád!

Munkaidő:

H-P 7:30 – 16:00

Szükséges:

2-3 éves releváns munkatapasztalat

jogi egyetemi végzettség

végrehajtói szakvizsga

B kategóriás jogosítvány

magas szintű kommunikációs képességek

Munkavégzés helye:

IX. kerület

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Law
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

https://ijob.hu/allasok/ Más información