Descripción de la oferta de empleo

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák ismerete, többek között: FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártómérnökökkel
  • Aktívan részt vesz a belső és külső auditokban, vállalati önértékelésekben
  • Szervezet felkészítése minőségügyi auditokra
  • Céges minőségügyi szabványok/előírások, vevői szabványok előírásainak megfelelő dokumentációja,      folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozása, dokumentálása
  • Felelős a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért

Amit megbízónk nyújt:

  • Végzettséggel és tapasztalattal arányos versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafetéria + 13. havi bér + bejárási támogatás)
  • Multinacionális, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató vállalati környezet és közeg
  • Rugalmasság
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
perform risk analysis, apply control process statistical methods
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información