Termékmérnök - Kecskemét | EURES - European Job Days

Termékmérnök - Kecskemét

by:  Viapan Group

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

Bács-Kiskun megyében található, folyamatosan fejlődő és támogató közeget nyújtó, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Termékmérnök pozícióba munkatársat.

Feladat:

  • Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása,
  • Technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció),
  • Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban,
  • Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében a koncepciókészítéstől egészen a termék felszabadításig,
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival,
  • Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés, illetve gyártás során,
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány),
  • Minimum 2-3 éves autóipari területen szerzett termékfejlesztési, gyártási, vagy ipari mérnökségi tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret.

Amit megbízónk nyújt:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Modern technológiák,
  • Kimagasló juttatási csomag.

Egyéb:

  • Lokáció: Bács-Kiskun megye.

Jobs that may interest you

Termeléstámogató mérnök

Presentada por:  Viapan Group
Lugar de trabajo: Hungary
Szívesen dolgozna olyan nagy autógyártóknak, mint a Ferrari, Mercedes, BMW? Most megteheti mindezt Szekszárdról! Egy olyan cégcsoportnál kínálunk most Önnek lehetőséget, mely 19 országban, 33 önálló céggel van jelen, melyekben több, mint 7200 munkatárs dolgozik. Persze ezek csak számok, viszont jól mutatják, hogy egy erős, nagy múltú, jól működő cégről van szó. Alapvetően az autóipar, háztartási gépek, elektronika és energia... Leer más

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Kecskemét

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat. Elvárások: Felsőfokú mérnöki végzettség Minimum 2-3 éves releváns tapasztalat Angol tárgyalási szintű nyelvtudás Minőségügyi technikák ismerete, többek között: FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC Csapatmunkára való képesség Terhelhetőség, rugalmasság Feladatok: Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártómérnökökkel Aktívan részt vesz a belső és külső auditokban, vállalati önértékelésekben... Leer más

IT rendszerfejlesztő - Esztergom

Presentada por:  Magyar Suzuki Zrt.
Belefáradtál a kifutó projektekbe? Nálunk sosem futsz ki belőlük! Főbb feladatok Komplex alkalmazások tervezése, fejlesztése, Adott területek rendszereinek és folyamatainak fejlesztése; MRP, anyagjegyzék és darabjegyzék (BOM), Lotus Notes és logisztikai rendszerek Üzleti folyamatok tervezése, Felhasználók oktatása és támogatása. Munkakör betöltésének feltételei IT felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat, 1+ éves programozási, fejlesztési gyakorlat, Magabiztos SQL tudás, Alapfokú angol nyelvtudás, Projektszemlélet,... Leer más