Descripción de la oferta de empleo

Bács-Kiskun megyében található, folyamatosan fejlődő és támogató közeget nyújtó, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Termékmérnök pozícióba munkatársat.

Feladat:

  • Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása,
  • Technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció),
  • Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban,
  • Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében a koncepciókészítéstől egészen a termék felszabadításig,
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival,
  • Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés, illetve gyártás során,
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány),
  • Minimum 2-3 éves autóipari területen szerzett termékfejlesztési, gyártási, vagy ipari mérnökségi tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret.

Amit megbízónk nyújt:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Modern technológiák,
  • Kimagasló juttatási csomag.

Egyéb:

  • Lokáció: Bács-Kiskun megye.
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
perform risk analysis
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Más información