Descripción de la oferta de empleo

NĀC STRĀDĀT UZ LATVIJAS BALZAMS VEIKALU!

Mēs tiecamies pēc izcilības it visā, ko darām, un apzināmies, ka mūsu sasniegumi ir atkarīgi no mūsu darbinieku panākumiem

PIESAKIES PĀRDEVĒJA DARBAM RĪGĀ UN IEGŪSTI:

  • Atalgojumu no 520 Eur (pirms nodokļu nomaksas);
  • Apmaksātas virsstundas un svētku dienu stundas dubultā apmērā;
  • Iespējama prēmija par veikala rezultāta sasniegšanu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu (no pirmās darba attiecību uzsākšanas dienas);
  • Visas sociālās garantijas;
  • Profesionālās attīstības iespējas;
  • Regulāras apmācības par produktiem un veiksmīgas pārdošanas standartiem.

Tavi pienākumi būs:

  • Laipna un profesionāla klientu apkalpošana un konsultēšana par veikalā piedāvāto produkciju;
  • Aktīva pārdošana;
  • Darbs ar kases uzskaites sistēmu;
  • Preču pieņemšana un izkārtošana veikalā;
  • Preču un veikala telpu uzturēšana tīrībā un kārtībā.

Lai kļūtu par vienu no mums, Tev jābūt:

  • Ar vēlmi mācīties un apgūt jaunas zināšanas un iemaņas;
  • Ar labām komunikācijas prasmēm;
  • Ar ļoti labām latviešu, labām krievu un angļu valodas zināšanām (saprast un runāt);
  • Ar pozitīvu attieksmi, augstu atbildības sajūtu, precīzam/-ai un godīgam/-ai.

Veikalu adreses, kuros šobrīd iespēja strādāt:

  • Marijas iela 2, Rīga (Centrs)

  • Kaļķu iela 2-1, Rīga (Vecrīga)

  • Slokas iela 161, Rīga (Imanta)

  • Ģertrūdes iela 5/5a, Rīga (Centrs)

  • Brīvības iela 218, Rīga (VEF)

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai!

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fair
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

“Latvijas balzams veikali” ir specializēts alkoholisko dzērienu tirdzniecības tīkls Latvijā, kas nodrošina iecienīto dzērienu pieejamību 48 veikalos. No tiem 36 veikali atrodas Rīgā, savukārt 12 veikali – dažādās Latvijas reģionālajās pilsētās.Veikalu tīkls piedāvā plašu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāstu ikdienas un svētku reizēm, tāpat pircējiem pieejams plašs suvenīru un dāvanu… Más información