Descripción de la oferta de empleo

Aicinām darbā Metāla konstrukciju montāžas darbu vadītāju projektiem ārzemēs.

MĒS SAGAIDĀM NO TEVIS:

  • Iegūtu vidējo vai augstāko tehnisko izglītību
  • Prasmi strādāt ar rasējumiem un tehnisko dokumentāciju
  • Ieinteresētību mācīties un apgūt jaunas iemaņas
  • Prasmes un pieredzi komandas vadīšanā
  • Spēju patstāvīgi plānot, organizēt savu un komandas darbu
  • Loģisko, tehnisko domāšanu un precizitāti
  • Labas latviešu un angļu valodu zināšanas; vācu un citu
  • svešvalodu zināšanas uzskatīsim par priekšrocību
  • Iemaņas darbā ar MS Office
  • B kategorijas autovadītāja apliecību

TEV UZTICĒSIM:

  • Organizēt, vadīt, uzraudzīt noliktavu aprīkojuma montāžas un uzstādīšanas projektus ārzemēs
  • Plānot montāžas darbu gaitu
  • Rūpēties par kvalitatīvu un laicīgu darba izpildi
  • Risināt administratīvos un tehniskos jautājumus

TU IEGŪSI:

  • elastīgu darba laiku
  • iespēju būt dažādās pasaules valstīs un atgriezties mājās
  • apmaksātu ceļu un uzturēšanos komandējumos
  • konkurētspējīgu atalgojumu 4000-6000 EUR/mēn
  • profesionālus kolēģus
  • apmaksātu, pilnu darbam nepieciešamo apmācību
  • reālas izaugsmes iespējas
  • drošu darba vidi
  • labus darba apstākļus

PIESAKIES!

Ja jūti izaicinājumu sevi realizēt darbā starptautiskos projektos un vēlies veidot karjeru kopā ar mums, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz jobs.lv@ssi-schaefer.com vai zvani 26510179

Documentos adjuntos
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Latvian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

SSI SCHÄFER uzņēmumu grupa, dibināta pirms vairāk nekā 80 gadiem, šodien ir pārstāvēta 6 kontinentos, 70 valstīs un nodarbina vairāk kā 10 500 darbinieku visā pasaulē. Mēs ik dienas strādājam, lai radītu inovatīvus risinājumus saviem klientiem dažādās nozarēs, tādējādi veidojot intraloģistikas nākotni. SSI SCHÄFER ir pasaules līderis noliktavu aprīkojuma izstrādē, ražošanā un montāžā. Más información