Descripción de la oferta de empleo

„Искам стабилно бъдеще и вълнуващо настояще!”

Нестле България е част от Нестле Групата – най-голямата компания, производител на храни и напитки в света и лидер в областта на балансираното хранене и активния начин на живот. Повече от 323 000 души в почти 200 страни градят своята кариера в Нестле по целия свят. Ако търсите вълнуваща и изпълнена с предизвикателства кариера, ще откриете, че с Нестле може да вземете повече от живота!

Ние търсим амбициозни млади хора, обучаващи се в сферата на продажби и желаещи да направят първите си кариерни стъпки в областта.

Какво предлагаме?

  • 9-месечен стаж

  • Половин работен ден (4 часа)

  • Трудов договор

  • Продуктови, категорийни и мърчандайзинг обучения, водени от наши изявени експерти

  • Възможност за работа в международна компания с високи стандарти и присъединяване към общността на Нестле

Мърчандайзерът ще натрупа ценни нови знания и умения, като:

  • Търговски стандарти на Нестле България;

  • Търговски процеси в точката на продажба;

  • Мърчандайзинг похвати за увеличаване на продажбите;

  • Стандарти за управление на категорията в големите търговски обекти;

  • Опознаване на сектора с Бързооборотни стоки и продукти;

  • Комуникационни умения и работа в екип.

Ежедневните задачи на мърчандайзера, включват:

  • Осигуряване на добра подредба на продуктите в търговските обекти;

  • Следене и подсигуряване на достатъчна наличност на продуктите, техния добър външен вид, сроковете на годност и актуални цени на етикетите;

  • Сътрудничество с колегите от отдел Продажби, като споделя актуална информация и дава идеи за подобрения.

За тази позицияние търсим:

  • Завършено Средно образование;

  • Компютърни умения за работа с MS Office;

  • Организираност;

  • Комуникативност;

  • Внимание към детайла;

  • Инициативност;

  • Желание за учене и развитие в областта на Търговията и бързооборотните стоки.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Очакваме кандидатурата ви!

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

NESTLÉ Bulgaria is part of NESTLÉ Group, the world’s leading Nutrition, Health and Wellness Company. Across the world, around 323’000 people work at NESTLÉ and the number of countries we sell in is 189. If you are looking for fascinating and challenging career opportunities, you will find that there is more to life at NESTLÉ! Más información