Descripción de la oferta de empleo

Pienākumi:

  • Veikt regulāras apgaitas apsargājamajā objektā
  • Atskaitīties par notikumiem objektā
  • Nodrošināt atbilstošu apsardzes darbu saskaņā ar objekta instrukcijām

Prasības kandidātiem:

  • Derīgs apsardzes sertifikāts
  • Derīga Pirmās palīdzības apliecība
  • Datorprasmes lietotāja līmenī
  • Obligātas labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Laba fiziska sagatavotība
  • Nesodāmība
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Dinamisku un atbildīgu darbu
  • Stabilu atalgojumu sākot no EUR 3.80 stundā
  • Darbu starptautiskā un stabilā apsardzes kompānijā
  • Visas sociālās garantijas
  • Izaugsmes iespējas
  • Mūsu darbiniekiem ir iespēja mācīties un profesionāli pilnveidoties uzņēmuma iekšējās apmācībās.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Required skills:
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

SIA "Securitas Latvia" pieder pasaules otram lielākajam apsardze koncernam "Securitas AB". Uzņēmums piedāvā apsardzes risinājumus un sniedz apsardzes pakalpojumus vairāk kā 3000 privātiem un korporatīviem klientiem Latvijā. Más información