Descripción de la oferta de empleo

Kļūsti par mūsējo!

Mēs esam komanda, kuru vieno kopīgs entuziasms un vēlme sasniegt Gaiziņkalnu IT nozarē. Uzņēmums vienmēr ir līderis inovāciju jomā, un tava iespēja ir būt daļai no šī procesa. Strādājot mūsu komandā, iegūsi lieliskus draugus, kurus aizrauj IT, sports un ikrīta sarunas un tā ir tava iespēja augt profesionālajā jomā, realizējot sevi caur ikdienas pienākumiem un projektiem.

Tu esi ideāls kandidāts:

  • Ja tev ir augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT&T nozarē.
  • Ja tev ir zināšanas vai pieredze telekomunikāciju jomā.
  • Ja tev ir latviešu un krievu valodu zināšanas labā sarunvalodas līmenī, lai spētu pa telefonu pārliecinoši un vienkārši izskaidrot kā klientam veikt konkrētas tehniskas darbības.
  • Ja tev piemīt komunikabilitāte un enerģiskums, lai spētu strādāt dinamiskā un prasīgā vidē, un būt daļa no komandas, kam svarīgi kopā sasniegt rezultātu.
  • Ja tev piemīt prasme pārliecināt, argumentēt un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Tu varēsi:

  • Telefoniski sniegt konsultācijas biznesa klientiem.
  • Saņemt, reģistrēt un klasificēt biznesa klientu bojājumu pieteikumus.
  • Risināt biznesa klientu bojājumu pieteikumus noteiktā kontrollaikā un iepriekš definētajā kvalitātē.
  • Kontrolēt pakalpojumu problēmu novēršanas gaitu, veikt izmaiņas sistēmās.
  • Avāriju gadījumos sniegt informāciju par situāciju iesaistītajām personām.

Tu saņemsi:

  • Iespēju sakomplektēt savus bonusus (papildu brīvdienas; veselības apdrošināšana; transports; pusdienas; ceļojumi vai sporta klubu apmeklējumi).
  • Īpašas cenas mūsu veikalos.
  • Iespēju piedalīties veselīga dzīvesveida veicināšanas aktivitātēs.
  • Atalgojumu sākot no 780 līdz 1000 EUR bruto mēnesī.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Tehnoloģijas un izklaide - SIA Tet apvieno abas šīs pasaules mūsdienīgā un digitālo progresu virzošā uzņēmumā.Par tehnoloģijām, internetu, datu drošu pārraidi un uzglabāšanu, kā arī inovācijām atbild zīmols Tet, kamēr Helio veido uzņēmuma aizrautīgo jeb izklaides pusi, attīstot televīzijas platformas un kanālus ar oriģinālu saturu, piepildot e-sporta arēnas, kā arī meklējot un testējot visu to,… Más información