Descripción de la oferta de empleo

LVM GEO izstrādā ar meža un dabas nozarēm saistītas kartogrāfiskas platformas un lietotnes. Uzņēmums veic gan AS “Latvijas valsts meži” (LVM) esošās ģeogrāfiskās informācijas sistēmas (ĢIS) uzturēšanu un uzlabošanu, gan ārējo LVM klientu ĢIS izstrādi.

Darba sfēra:

Kartogrāfisku, ar dabu saistītu web un hibrīdo mobilo lietotņu izstrāde, izmantojot:

  • Javascript, TypeScript, .NET
  • React, Angular
  • IIS, Node.js
  • ArcGIS Server, Geoserver
  • Git, JIRA
  • esošās LVM ģeogrāfiskās informācijas sistēmas uzturēšana un attīstīšana, kā arī ĢIS izstrāde ārējiem LVM klientiem

Pievienojies un mēs parūpēsimies par:

Tavu attīstību - nodrošināsim iespēju apmeklēt starptautiskas konferences un iegūt kvalifikāciju apliecinošus sertifikātus

Tavu labsajūtu - darba vide būs moderna, ar bezmaksas auto un velo stāvvietu tieši blakus biroja ēkai

Tavu veselību  - nodrošināsim veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Tavu laiku - ļausim Tev strādāt no mājām un pašam plānot savu darba laiku

Tavu sportisko formu - piedāvāsim kolektīvas sportošanas iespējas - basketbols, volejbols, rogainings u.c.

Tavu radošumu - labprāt uzklausīsim Tavas idejas un palīdzēsim tās īstenot

Atalgojums līdz 29 000 EUR gadā (bruto), ko veido:

  • pamatalga
  • mainīgā daļa par labu darba sniegumu, gada prēmija par sasniegtajiem uzņēmuma rezultātiem un atvaļinājuma pabalsts
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

AS „Latvijas valsts meži” (LVM) vispārējais stratēģiskais mērķis ir īstenot valdījumā nodoto valsts stratēģisko aktīvu, tai skaitā valsts meža īpašuma, ilgtspējīgu (ekonomiski izdevīgu, videi draudzīgu, sociāli atbildīgu) apsaimniekošanu un tam nepieciešamās infrastruktūras, pakalpojumu un zināšanu attīstību.STRATĒĢISKIE MĒRĶIPalielināt ilgtermiņa peļņu un nodrošināt pozitīvu naudas plūsmu no… Más información