Descripción de la oferta de empleo

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego klienta szukamy:

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy - Wrocław ul. Sielska

Nr ref. KSJ/0919/WR

Oferujemy:

- stawkę godzinową 18,50 zł brutto (dla osób uczących się/na etacie) lub 17,00 zł brutto (dla osób nieuczących się)

- umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o.,

- miłą atmosferę pracy,

- elastyczne grafiki.

Zadania na stanowisku:

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa klientów,

- wykładanie towarów,

- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy min 3-4 dni w tygodniu, po 8h dziennie (zmiany do ustalenia),

- sumienność w wykonywaniu obowiązków,

- pełnoletniość,

- książeczka sanepidowska.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Más información