Descripción de la oferta de empleo

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator produkcji

Nr ref. OPP/0919/WR

Miejsce pracy: Okolice Gromadki (Osła)

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o. o.

- możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta

- comiesięczna premia frekwencyjna i wydajnościowa

- zwrot kosztów dojazdów do pracy

- 2-3 zmianowy system pracy

- opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy InterKadra

Zadania:

- montaż plastikowych elementów

kontrola jakościowa elementów plastikowych

praca przy maszynach produkcyjnych

- dbałość o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

- wykształcenie min. zawodowe

zdolności manualne

motywacja do podjęcia pracy

- uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Más información