Descripción de la oferta de empleo

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dobroszyce (k. Oleśnicy)

Nr ref: PMD/0819/WR

Opis stanowiska:

  • montaż i klejenie części plastikowych,
  • składanie gotowych elementów,
  • ręczne prace manualne z drobnymi elementami,
  • kontrola jakościowa gotowych podzespołów.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),
  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym Klientem,
  • realną możliwość stałej współpracy bezpośrednio u Klienta,
  • nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%),
  • pracę w systemie 1- zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00- 15:15,
  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Oczekujemy

  • wysokiej sprawności manualnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej percepcji wzrokowej,
  • dokładności i dbałości o szczegóły,
  • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doświadczenia w pracy na produkcji oraz z urządzeniami produkcyjnymi - mile widziane.
Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Más información