Descripción de la oferta de empleo

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

REFERENT DS. MAGAZYNOWYCH

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (k. Wrocławia)

Nr ref: REF/0919/WR

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej podpisywanej z Interkadra Sp. z o.o. (realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)- mile widziani studenci!,

  • stabilną, długotrwałą współpracę,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy autobusem zakładowym z Wrocławia (Dworzec PKS, Hallera, Osiedle Przyjaźni- Krzyki, Nowa Wieś Wrocławska).

Zadania

  • wprowadzanie dokumentów towarowo- magazynowych do systemu,

  • tworzenie zestawień i raportów dotyczących obrotu towarowego,

  • kontakt z salonami i pozostałymi działami Spółki w obszarze uzgodnień dotyczących poprawności dokumentów magazynowych,

  • terminowa realizacja powierzonych zadań,

  • stały kontakt z kierowcami oraz przyjmowanie paczek kurierskich.

Oczekujemy

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,

  • znajomości dokumentacji magazynowej (dokumenty PZ, PW, MM, WZ, RW),

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku- piątku (8:00-16:00 i 14:00-22:00),

  • doświadczenia w pracy na magazynie- mile widziane,

 • znajomości systemów magazynowych WMS i Comarch CDN XL- mile widziane.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Más información