Descripción de la oferta de empleo

Interkadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Pakowacz/ka

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Nr ref.: PAK/0919/WR

Co możemy Ci zaoferować?

  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa plus premia,
  • umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (pn-pt),
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • obiady pracownicze w korzystnych cenach,
  • profesjonalną opiekę naszego koordynatora,
  • bezpłatny dojazd pracowniczy (Dworcowa, pl.Jana Pawła II, Galeria Dominikańska, Urząd Wojewódzki, Plac Grunwaldzki, Ogród Botaniczny, Kromera, okolice Korony).

Opis wykonywanych czynności:

  • montowanie i składanie gotowych elementów,
  • pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych,
  • kontrola jakościowa wyrobów,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Más información