HVAC Engineer - Building Information Modelling

by:  Ward Personnel Ltd

Esta oferta ha expirado

Ya no se puede postular a esta oferta de empleo Para buscar ofertas en vigor, consulte la lista de empleos disponibles

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

Ward Personnel requires a HVAC Engineers specialised in Building Information Modelling for full time permanent position in Cork. The succesful candidate will work mainly in our client's Cork office. Our client is a leading Mechanical Engineering Contractor in Ireland with plenty contracts all over the world

Ward Personnel poszukuje inżynierów HVAC specjalizujących się w Building Information Modelling na pełny etat z umowa o prace w Cork, Irlandia. Praca głównie w biurze naszego klienta. Największego w Irlandii wykonawcy prac HVAC z wieloma projektami na całym świecie.

Miejsce pracy: Cork
Numer referencyjny: HVAC Engineer BIM

Job despcription:

You will be working on Building Information Modelling on Revit 3D or Autocad 3D or Plant 3D.

Opis stanowiska:

Inżynier będzie pracował/-a nad Building Information Modelling na takich programach jak Revitt 3D, Autocad 3D lub Plant 3D.

Requirements:

  • 3 years experience in Building Information Modelling
  • HVAC or Elcetrical Experience
  • Relevant Degree Diploma
  • Very good commnand of English both writting and spoken

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia przy Building Information Modelling
  • Doświadczenie w HVAC, Elektryce oraz innych instalacjach
  • Dyplom ukończenia studiów kierunkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie

We offer:

  • Attractive Salary
  • Full time permanent position
  • Work for one of the biggest main Engineering Contractors in Ireland and Europe
  • Attractive and modern way of career development
  • Help finding accommodation and sorting out administration issues after arrival

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę dla jednego z największych głównych wykonawców w Irlandii i Europie
  • Bardzo atrakcyjne i nowoczesne budowanie własnej kariery w firmie
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania oraz załatwieniu niezbędnych spraw administracyjnych na miejscu
Este empleo ha expirado