Geodeta/ Setting Out Engineer

by:  Ward Personnel Ltd

Esta oferta ha expirado

Ya no se puede postular a esta oferta de empleo Para buscar ofertas en vigor, consulte la lista de empleos disponibles

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

  • Prace pomiarowe i geodezyjne przy budowie budynków wielokondygnacyjnych na terenie Hrabstwa Cork.
  • Współpraca z inżynierami oraz kierownikiem projektu.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - stawki zależne od doświadczenia.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów kierunkowych.
  • Kandydat musi mieć doświadczenie w obsłudze tachimetru total station oraz GPS.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i możliwy start od zaraz.
  • Irlandzka bezterminowa Umowę o pracę
  • Pomoc w załatwieniu spraw administracyjnych na miejscu oraz mieszkania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, a co za tym wynagrodzenia.
Este empleo ha expirado