Nasze przedsiębiorstwo stale poszukuje spawaczy w różnych rejonach Niemiec

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnego rodzaju surowców jak stal, stal szlachetna, aliminium itp.
  • kontrola jakości z poprawianiem spoin

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w branży metalurgicznej, w szczególności jako spawacz, mechanik konstrukcji, mechanik urządzeń, ślusarz konstrukcji stalowych, ślusarz zakładowy, mechanik przemysłowy lub wykształcenie pokrewne
  • ważne certyfakty spawalnicze

  • dobra znajomość niemieckiego, umożliwiająca porozumiewanie się z niemieckojęzycznym personelem oraz czytanie rysunków technicznych

  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

  • umiejętnść czytania rysunków technicznych

  • mile widziane doświadczenie w obróbce blach

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • atrkacyjne wynagrodzenie

  • opłacone zakwaterowanie

  • dodatki za pracę w święta, niedziele oraz nadgodziny

  • dodatek urlopowy oraz świąteczny

Please, don't apply for this job if you're not able to communicate in German language!

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na maila:

Piotr Kiljan

International Recruiting Manager

Trenkwalder Personaldienste GmbH · Kastenbauerstraße 2 · 81677 München

M +49 151 120 551 56

E dejobinternational@trenkwalder.com  · W de.trenkwalder.com

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year

Durch unsere regionale Marktkenntnis und unser internationales Netzwerk ist Trenkwalder ein wichtiger strategischer Partner für Konzerne sowie für kleine und mittlere Unternehmen.Heute führen wir in 17 Ländern an über 200 Standorten 50.000 Mitarbeiter mit 10.000 Auftraggebern aus allen Wirtschaftsbereichen zusammen. Wir bieten ein großes Spektrum an Personaldienstleistungen und entwickeln… Find out more