Partner sites:EURES

Jobs

Primary tabs

2 results for offers

textile engenering

Offered by:  ЧЕТПРОМ ООД
Workplace: Bulgaria
Отговорности: – Следи за входящи материали и готова продукция в производството; – Въвежда ежедневно входящи материали и готова продукция в SAP системата; Изисквания: – Висше образование – текстилен инженер ; – Английски език – писмено и говоримо – предимство; – Опитът в работата с текстил и текстилни изделия на подобна позиция е предимство; – Опит в работа с SAP системи е предимство; – Отлични комуникативни и организационни умения; – Способност за работа в екип; – Много добра компютърна грамотност Компанията предлага: – Работа на пълно работно време – Мотивиращо възнаграждение – Отлични условия за работа – Отлична вътрешно-фирмена среда – Възможност за професионално развитие Read more

Human Company

Offered by:  Human Company
Workplace: Italy
VICE DIRETTORE Le risorse individuate verranno inserite in un percorso di affiancamento on the job e di formazione n aula presso gli uffici corporate di Firenze che prevederà poi l’inserimento in una nostra struttura nella stagione 2022 Tale aspetto verrà definito in base a necessità e competenze specifiche delle risorse. RESPONSABILITA’ Il vice Direttore supporta il Direttore nel dirigere, coordinare... Read more