Job offer description

Zviedrijas pārtikas preču veikala darbinieks/-ce

Darbs maiņās, darba grafiks elastīgs;

Darba pienākumi:

1.apkalpot klientus Zviedrijas pārtikas preču veikalā pie kases, veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus. ;

2.kontrolēt un papildināt preču klāstu Zviedrijas pārtikas preču veikalā;

4.uzraudzīt veikala tīrību un kārtību;

5.nodrošināt klientu apkalpošanu izcilā līmenī.

Prasības kandidātiem;

1.vēlama pieredze pārdeveja/-as vai arī kasiera/-es darbā;

2.lieliskas komunikācijas prasmes, uz klientu orientēta pieeja darbam;

3.izpratne par pārtikas drošības pamatprincipiem;

4.iespēja strādāt maiņu darbu ( arī nedēļas nogalēs un brīvdienās, atbilstoši darba grafikam).

Mēs piedāvājam:

1.konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

2.regulāru un stabilu atalgojumu EUR 4.65 / stundā (pirms nodokļu nomaksas);

3.veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēnešu pārbaudes laika beigām).

4.apmaksātas maltītes IKEA darbinieku restorānā.

5.aizraujošu, iedvesmojošu darbu, kā arī lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu vai zvanīt uz zemāk norādīto tālruni.

Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem.

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” saņemtajos pieteikuma dokumentos.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

IKEA is a values-driven company with a passion for life at home. Every product we create is our idea for making home a better place. We share an inspiring vision: “to create a better everyday life for the many people”. How we realize this vision is based on our shared humanistic values. These values are the foundation of our work and our inclusive, empathizing, open and honest culture. Find out more