Job offer description

VEVŐSZÁMLA KÖNYVELŐ (DÉLUTÁNI MŰSZAK)

Ez a pozíció a számlázást, fizetéskezelést, befizetések ellenőrzését, és behajtási folyamatokat foglalja magában.

Az ideális jelentkező gondoskodik róla, hogy a munkáltatója időben teljesítse ügyfelei és partnerei összes kérését és megfeleljen elvárásaiknak, törekszik a pénzáramlás maximalizálására és az adósságok minimalizálására.

Segíti az ügyfélszolgálatot és a pénzügyi csoportokat, hogy a befizetések időben megtörténjenek, mindeközben jó kapcsolatot ápol az ügyfelekkel.

FELADATOK

  • Számlák kiállítása, részvétel standardizálási folyamatokban
  • Behajtási folyamatok és követelések kezelése. Proaktív és kezdeményező kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel a függő tételek rendezése érdekében
  • Kifizetések rendszeres könyvelése és aktív részvétel a fizetéskezelési folyamatokban
  • Hitelkorlátok felállítása és fenntartása meglévő és új ügyfelek esetében is
  • Ügyfelek számláinak és főkönyveinek kezelése
  • Számla egyeztetések végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Gazdasági vagy számviteli területen szerzett alapképzés
  • Folyékony angol nyelvtudás elvárt, bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Erős MS Office ismeret, főként Excel
  • Főbb vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kiemelkedő elemző képesség, üzleti érdekek és szükségletek felismerése és figyelemben tartása
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Pontos és precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiváló elhelyezkedés és modern munka környezet
  • Kihívásokkal teli, a kezdetektől az eredményig átlátható munkafolyamatok globális hatókörben
  • Versenyképes fizetés és kompenzációs csomag

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

13:30 - 22:00

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, V. kerület

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka

Email: lator.hajnalka@mads.hu

Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company