Job offer description

K + F projekt kivitelezéséhez keresünk gyakorlott vegyésztechnikus vagy vegyészmérnök kollégát. Új típusú fémbevonatoló rendszert fejlesztünk, ami javítja az acélok kopásállóságát. Munkádat a tudományos projektvezető irányításával végzed.

Amik feladataid lennének:

  • berendezés fejlesztés, üzemeltetés,
  • vegyszer kezelés, tárolás, beszerzés,
  • technológiai kísérletek végzése, dokumentálása, értékelése,
  • kapcsolattartás egyetemi kutatókkal, fejlesztőkkel,
  • kémiai folyamatok vizsgálata, ellenőrzése,
  • biztonságtechnikai és méréstechnikai feladatok.

Amit elvárunk:

  • vegyészmérnök vagy technikusi végzettség,
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat,
  • angol nyelvtudás,
  • problémamegoldó készség,
  • kommunikatív és nyitott attitűd,
  • precíz, motivált munkavégzés,
  • tanulási hajlandóság,
  • fejlett számítógépes ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • átlagon felüli alapbér,
  • mobiltelefon,
  • lakhatási támogatás,
  • rugalmas munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
evidence-based approach in general practice
Salary range:
Date of expiry:

About company

Büttner Kft. – Profi partner a szerszámgyártásban, precíziós CNC marás, szerszámlapok, szerszámházak, szerszámelemekA Büttner Kft. piacvezető Magyarországon a szerszámlapok vevői igény szerinti precíziós megmunkálásban. Vevőink a műanyag fröccsöntő, alumínium nyomásosöntő és lemezalakító szerszámgyárak, az autóipar, a csomagolástechnika és az orvosi műszertechnika területén. Fejlesztési… Find out more