Job offer description

SEB Global Services (reģ.nr. 40003816496) aicina darbā:

Vecāko IT risinājumu izstrādātāju

Amata pienākumi:

- sniegt tehnisko atbalstu lietotājiem;

- kopā ar kolēģiem uzlabot un attīstīt sistēmu veiktspēju;

- uzturēt esošo IT datubāzi, aplikācijas un nodrošināt to tehnisko to atbilstību IT drošības prasībām;

- sadarboties ar biznesa analītiķiem, programmētājiem un testētājiem projektu izstrādē.

Amata prasības:

- izcilas angļu valodas zināšanas (darba valoda - angļu);

- vismaz 2 gadu pieredze darbā ar SQL;

- zināšanas par IT problēmu reģistrēšanas sistēmām, pieredze darbā ar tām (JIRA, Service Now, BMC, utt.);

- pieredze darbā ar Windows serveru administrēšanu;

- pieredze darbā ar C# un .NET, zināšanas par Dev Ops, un pieredze regulatoru jomā (EMIR, MiFID II, SFTR) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

- darbu starptautiskā uzņēmumā;

- interesantus un izaicinošus darba uzdevumus;

- karjeras izaugsmes un tālākās attīstības iespējas;

Piedāvātais atalgojums ir no 1800 EUR līdz 5000 EUR pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta* darba pieredzes un zināšanām.

Kontaktinformācija:

Pieteikšanās, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: cvriga@seb.se

* Kandidātam jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Alga bruto: 1800 - 5000 EUR

Vakances Nr.: 211001-19

Uzņēmums: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 101, Rīga

Kontaktpersona: Personāla nodaļa cvriga@seb.se

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Aktuāla līdz: 31.03.2022

Pieteikto vietu skaits: 2

Job restrictions

Kandidātam ir jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fluent
Required skills:
SQL
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more