Job offer description

Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra)

izsludina konkursu uz vakanto amatu-

Attīstības un analītikas departamenta Attīstības un statistikas nodaļas

darba tirgus eksperts/e

(1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)

Vakantā amata mērķis - gatavot darba tirgus īstermiņa prognozes un koordinēt aktivitātes, kas saistītas ar prognožu sagatavošanu, nodrošināt prognozēšanas platformas satura aktualizāciju, analizēt bezdarba situāciju un Aģentūras darbības un īstenoto pasākumu efektivitāti.​

Ja Jums ir:

  • akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, vadības zinātnēs vai matemātikā un statistikā (var būt pēdējā kursu students);
  • darba pieredze statistikas datu apkopošanas un analīzes jomā, analītiskas informācijas sagatavošanā – ne mazāka par vienu gadu;​
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
  • izpratne par valsts un Eiropas Savienības politiku nodarbinātības jomā;
  • prasme analizēt lielu informācijas apjomu datu apstrādes programmā MS Excel– eksperta līmenī;
  • prasme vērtēt faktus, analizēt liela apjoma informāciju, paredzēt un novērtēt riskus, prezentēt viedokli;
  • svešvalodu zināšanas: angļu – ļoti labi mutvārdos un rakstos (vismaz B2 līmenī);
  • vēlamas prasmes citu datu apstrādes un analīzes programmu izmantošanā (piemēram, SPSS);
  • vēlama pieredze prognožu sagatavošanā un izmantošanā;
  • derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Galvenie amata pienākumi būs:

  • datu analīze, prognožu sagatavošana;
  • ​sagatavot Aģentūras darbības un aktīvo nodarbinātības un bezdarba mazināšanas preventīvo pasākumu kvantitatīvos un kvalitatīvos rādītājus, analizēt to izpildes rezultātus;
  • konsultēt un sniegt metodisku palīdzību Aģentūras struktūrvienībām un izstrādāt darbinieku apmācības materiālus un prezentēt tos;
  • gatavot Aģentūras iekšējos normatīvos aktus un metodiskos materiālus, veikt tiesību aktu projektu izvērtēšanu un saskaņošanu Nodaļas kompetences jomā;
  • piedalīties un pārstāvēt Nodaļu un Aģentūru darba grupās, sēdēs, sanāksmēs, semināros, konferencēs un citos pasākumos Nodaļas kompetences jautājumos.

Mēs piedāvājam:

  • Mēnešalgu no 940.00 EUR līdz 1248.00 EUR (bruto alga);
  • ​profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
  • iespēju piedalīties dažādās apmācībās;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi (pēc nostrādātiem 6 mēnešiem);
  • papildatvaļinājuma dienas.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju līdz 2021.gada 1.decembrim, pretendentam jāiesniedz Aģentūrā, nosūtot uz e-pastu: konkursi@nva.gov.lv ar norādi “AAD_darba_tirgus_eksperts”, informācija pa tālruni 67021785 un Aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.

Atlases konkurss notiks divās kārtās:

  • Pirmā kārta – pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem;
  • Otrā kārta – praktiskais darbs un intervija, kuras laikā tiks novērtētas pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Pretendentu vērtēšanas komisija nevērtēs tos pieteikumus, kuriem nebūs pievienoti sludinājumā norādītie dokumenti. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Aģentūra, lūdz pretendentus, piesakoties dalībai atlases konkursā, nesniegt papildu datus, tostarp īpašu kategoriju personas datus, kas nav nepieciešami, lai izvērtētu pretendenta atbilstību konkrētajai vakancei. Gadījumā, ja pretendents iesniedz personas datus, kas nav nepieciešami atlases procesa ietvaros, uzskatāms, ka pretendents piekritis šādu personas datu apstrādei.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Aģentūra informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Aģentūra, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV - 1010.

PRASMES

Valsts valodas prasme

Latviešu- augstākais līmenis C

Izglītības līmenis

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Alga bruto

940 - 1248 EUR

Algas izmaksas veids

Laika darba alga

Vakances Nr.

211122-142

Uzņēmums

Nodarbinātības valsts aģentūra

Darba vietas adrese

LATVIJA, Krišjāņa Valdemāra iela 38 k-1, Rīga

Darba laika veids

Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids

Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums

Viena vesela slodze

Darbības joma

Valsts pārvalde

Līgums

Aktuāla līdz

01.12.2021

Pieteikto vietu skaits

1

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more