Partner sites:EURESELA

Varilec (m/ž)

by:  Workforce d.o.o.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Naš naročnik je poznano mednarodno podjetje, eno vodilinih na področju razvijanja in proizvajanja varjenih delov za motocikle. V svoj kolektiv vabijo osebo, ki ima izkušnje z varjenjem jekla in aluminija. Prednost imajo že certificirani varilci, vendar če imate izkušnje s tovrstnim delom in si želite nadgraditi dosedanje izkušnje, vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto Varilec (m/ž).

OPIS DELA

Varjenje jekla in aluminija

Upravljanje z varilnimi aparati

Izvajanje kontrole kakovosti procesov in izdelkov

Skrb za čisto in urejeno delovno okolje

Druga dela po navodilu nadrejene osebe

PRIČAKUJEMO

Znanje varjenja po TIG postopku

Zaključeno IV. ali V. stopnjo strojne smeri ali zaključena poklicna izobrazba z izkušnjami na podobnem delovnem mestu

Odlične ročne spretnosti

Natančnost in zanesljivost ter odgovornost pri delu

NUDIMO

Možnost dolgoročne zaposlitve

Stimulativno plačilo

Delo v urejenem delovnem okolju

This job has expired

Jobs that may interest you

Naš naročnik je manjše slovensko podjetje, katero je na domačem in tujih trgih poznano predvsem na področju mehanične obdelave kovin. V kolikor ste natančni in dosledni in vas veseli razgibano delo, vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto Proizvodni delavec (m/ž). OPIS DELA Končna kontrola izdelkov Izvajanja meritev Izpolnjevanje dokumentacije Spremljanje delovanja stroja Osnovno vzdrževanje strojev Upravljanje nastavitev na stroju... Read more
EOJD