Job offer description

VERTICAL SOLUTIONS, SIA

Meklējam savā komandā VĀJSTRĀVAS SISTĒMU MONTIERI!

Darba apraksts:

-Telekomunikāciju un audiovizuālo sistēmu montāža

-Sistēmu konfigurēšana

-Sistēmu iekārtu remonts un apkalpošana

-Iekārtu komplektācija

-Sagatavot un noformēt izpilddokumentāciju atbilstoši prasībām.

-Klientu konsultēšanā

-Kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana uzņēmuma klientiem;

-Lietotāju konsultēšana.

Piedāvājam:

-Konkurētspējīgu atalgojumu;

-Iespēju profesionālai un personīgai attīstībai;

-Draudzīgu, atsaucīgu kolektīvu un kolēģu atbalstu

-Atalgojumu 1000- 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas, kas atkarīgs no paveiktā.

Atbildēsim tiem pretendentiem, kurus uzaicināsim uz darba intervijas I.atlases kārtu.

Prasības kandidātiem:

 - Darba pieredze vājstrāvu (apsardzes signalizācijas, ugunsdrošības signalizācijas, apziņošanas sistēmas, piekļūšanas kontroles sistēmas, telekomunikāciju tīkli, datoru tīkli, videonovērošanas sistēmas u.c.) tīklu ierīkošanā.

 -Darba pieredze elektroietaišu un elektroiekārtu ierīkošanā.

-Tehniskā domāšana un interese par tehniskām jomām.

-Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Lūdzu sazinieties ar mums caur e-pastu - konstantins@versol.lv

Prasmes

Autovadītāja apliecības: B vadītāja apliecība

Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Izglītības joma: Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Alga bruto: 1000 - 2000 EUR

Vakances Nr. 200817-132

Uzņēmums: VERTICAL SOLUTIONS, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Lielirbes iela 1, Rīga

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 21.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Work experience:
Work experience is required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more