Job offer description

FELADATAI LESZNEK:

  • cserélendő mérő plombáinak és műszaki állapotának ellenőrzése, vízmérőcsere szakszerű, körültekintő végrehajtása, a beszerelt mérő csatlakozásainak ellenőrzése, plombával való ellátása illetve ellenőrzése
  • beszerelt mérők műszaki átvétele
  • megfelelőség ellenőrzése, jegyzőkönyvezése
  • vízmérő adatainak rögzítése, ellenőrzése
  • munkalapokkal való napi elszámolás
  • ügyfelekkel, operátorokkal való kapcsolattartás
  • jogosult vállalkozói rendszerhez kapcsolódó ellenőrzési feladatok elvégzése
  • felvett munkalapok alapján a cseréhez szükséges vízmérők és anyagok gépkocsira való összekészítése.
  • adott címek megkeresése a megadott időpontban
  • tablet készüléken elektronikus munkalapok kezelése, napi elszámolása

ÖN AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • rendelkezik vízvezeték-szerelői vagy víz-, gáz- és központifűtés-szerelői szakmunkás végzettséggel
  • B kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • ismeri a vízmérő típusokat, a csere- és felújítási folyamatokat
  • szívesen dolgozik önállóan, irodai környezettől függetlenül
  • rendelkezik döntéshozatali képességgel
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
  • ügyfelorientáltság és jó kommunikációs készség jellemzi
  • kiváló fizikai kondíciója, nagy teherbírású
  • rendelkezik saját gépjárművel, melyet kiemelt költségtérítés mellett munkavégzésre is tud használni

ELŐNYT JELENT, HA:

  • budapesti helyismerettel rendelkezik
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

Szerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Find out more