Partner sites:EURES

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

by:  VRS Part Hotel Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Feladatok:

  • A szálloda különböző területein előforduló vízellátó, hőtermelő és hőelosztó berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása

  • A szállodai vendég és szociális vizesblokkok, valamint a különböző technológiák víz- és hőellátó rendszerének üzemeltetése, ellenőrzése, javítása, karbantartása

  • A fürdőben működő uszodai vízkezelő rendszerek felügyelete, üzemszerű működésének ellenőrzése, medencék kémia paramétereinek műszeres ellenőrzése, mintavételek

  • A fürdőben működő egyéb technológiai vízkezelő rendszerek felügyelete, üzemszerű működésének ellenőrzése, medencék kémia paramétereinek műszeres ellenőrzése, mintavételek

Elvárások:

  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelői végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat a szakmában

  • Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban is

Előny:

  • Szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy biztos háttérrel rendelkező cégnél

  • Személyzeti étkezés biztosítása

  • Munkába járás támogatása

  • Felkészült, segítőkész munkatársak

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény és a munkakör megjelölésével a hr@velencespa.com e-mail címre!

This job has expired
EOJD