Job offer description

Feladatok:

  • A szálloda különböző területein előforduló vízellátó, hőtermelő és hőelosztó berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása

  • A szállodai vendég és szociális vizesblokkok, valamint a különböző technológiák víz- és hőellátó rendszerének üzemeltetése, ellenőrzése, javítása, karbantartása

  • A fürdőben működő uszodai vízkezelő rendszerek felügyelete, üzemszerű működésének ellenőrzése, medencék kémia paramétereinek műszeres ellenőrzése, mintavételek

  • A fürdőben működő egyéb technológiai vízkezelő rendszerek felügyelete, üzemszerű működésének ellenőrzése, medencék kémia paramétereinek műszeres ellenőrzése, mintavételek

Elvárások:

  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelői végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat a szakmában

  • Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban is

Előny:

  • Szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy biztos háttérrel rendelkező cégnél

  • Személyzeti étkezés biztosítása

  • Munkába járás támogatása

  • Felkészült, segítőkész munkatársak

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény és a munkakör megjelölésével a hr@velencespa.com e-mail címre!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:

About company

Szállodánk a Velencei-tó gyermek- és családbarát wellness szállodája. A legkisebb vendégekre és szüleikre is gondolunk, hogy pihenésük laza és önfeledt lehessen. Find out more