Job offer description

Ste se pripravljeni pridružiti podjetju s tradicijo in pogledom v prihodnost?

Tajfun Liv, član skupine Tajfun v svoje vrste vabi UPRAVLJALCI CNC STROJEV IN ROBOTOV.

Opis delovnega mesta

  • Programiranje, nastavljanje in posluževanje CNC obdelovalnih strojev:
  • Korigiranje in prilagajanje programov,
  • nastavljanje in menjava orodij,
  • pripravljanje delovnih sredstev za delo ter
  • ostala dela po nalogu nadrejenega.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
  • delo v dinamičnem, kreativnem delavnem okolju in
  • strokovno izobraževanje.

Pričakujemo

  • Izobrazbo ustrezne tehniške smeri,
  • prednost predstavljajo izkušnje s programiranjem CNC strojev in iz obdelave kovin,
  • poznavanje tehnične dokumentacije.

Če želite delati v dinamičnem, kreativnem delavnem okolju z možnostjo kariernega in osebnega razvoja, se prijavite preko platforme ali po elektronski pošti na: nina.cotic@tajfun-liv.si ali pa pokličete na 031-304-241 (Nina Cotič).

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

PREDSTAVITEV PODJETJA TAJFUN LIV, proizvodnja in razvoj, d.o.o.Ste se pripravljeni pridružiti podjetju s tradicijo in pogledom v prihodnost?Smo podjetje TAJFUN LIV, član skupine TAJFUN, in eden izmed vodilnih proizvajalcev gozdarskih in reciklažnih hidravličnih dvigal za kamionsko vgradnjo ter s svojimi visokokakovostnimi proizvodi dosegamo zavidljive rezultate na svetovnem trgu. Več o… Find out more